Број на оглас: 3988890
Објавен на: 25.09.2021, 11:55
1 / 1

Volan e60 530d so airbag

80 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
E60
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Volan od 530d e60 komplet so airbag