Број на оглас: 3988335
Објавен на: 01.11.2021, 13:00
1 / 8

IMT 509

1.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ИМТ 509

- приколка
- плуг
- тегови
- фреза
- ралце (го нема на сликите).