Број на оглас: 3987636
Објавен на: 11.11.2021, 11:11
1 / 12

POLO 1.4TDI 59kw 2005g.

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4TDI 59kw 2005 so dosta oprema servisirano komplet klima raboti novi gumi pali vozi pogodno za vozaci pocetnici
Reg do 4 /22 g
Exstra cena na lice mesto
P R O D A D E N O