Број на оглас: 3983511
Објавен на: 27.07.2021, 14:37
1 / 4

Menuvac za Nissan terrano

1 МКД
Марка:
Nissan
Модел:
Terrano
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава менувач за Нисан Терано 1994 год. Инф. на тел. 077 665 101 Зоран