Број на оглас: 3983202
Објавен на: 16.10.2021, 10:43
1 / 2

Se prodava Dva Monitori Acer i BenQ

3.500 МКД
Марка:
Acer
Производ:
LCD
Големина:
56 cm (22 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Acer
p223w
22 inch
LCD monitor
Rezolucija : 1680 x 1050
BenQ GL2250
21.5 inch
LCD Monitor
Rezolucija : 1920 x 1080 , 5ms


I