Број на оглас: 3982604
Објавен на: 15.10.2021, 09:28
1 / 12

Villa Darki Ohrid

20 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг.
👉Лоцирана е на 100 метри од езерото во центарот на Охрид,наспроти Комерцијална Банка.
👉Вилата располага со 6 студија и 1 апартман кои се комфорни и стилски уредени.

Повеќе информации на тел: 078383502