Број на оглас: 3981837
Објавен на: 04.11.2021, 19:14
1 / 5

Se prodava Renault Laguna 2.2 dizel

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.11625
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna 2.2
Novi gumi
Klima
Elektrika na stakla predni
Za poveke informacii zvonete na 077983191 Kiko