Број на оглас: 3981256
Објавен на: 28.10.2021, 16:16
1 / 2

Продажба на земјиште - Берово

4 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1803 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


КП 3500 со површина од 1800 м2 се наоѓа од левата страна на патот Смојмирово - Берово во непосредна близина на градот.