Број на оглас: 3980057
Објавен на: 30.11.2021, 17:03
1 / 2

Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
135
Висина на гума:
80
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14
Nova