Број на оглас: 3979435
Објавен на: 02.12.2021, 10:29
1 / 12

Se izdavat apartmani vo Star Dojran

1 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2013
Година на реновирање:
2021
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Star Dojran

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge.
Apartmanite se izdavat I mesecno I se naogat na samo 20 metra do plaza.
Site apartmani se so sopstvena kujna wc i terasa.
Za site gosti ima parking.
Rezervacii na broj 075 499 580