Број на оглас: 3977931
Објавен на: 19.05.2022, 21:42
1 / 5

Nivi vo s German

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
25000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Do pat za sekakva namena od 500 do 10 000 m2
Vikendica do glaven pat legalizirana so dokumenti 7000e
2000m2 x 3e
480m2 x 4e do pat so voda i struja
2850m2 x 3e
5300x5e
2000m2x3e
070782762