Број на оглас: 3974963
Објавен на: 15.10.2021, 14:12
1 / 2

Samsung Galaxy A02 Nov Neaktiviran Garancija

120 €
Марка:
Samsung
Модел:
A02
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи
Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Se prodava,,Samsung Galaxy A02,,
-Nov,Neaktiviran/Garancija
>Mozi da se vidi na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

https://www.facebook.com/Vili-Mobile-109812311356475/