Број на оглас: 3974310
Објавен на: 13.10.2021, 09:51
1 / 3

iPhone 12 64gb blue

730 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
12
Боја:
Blue
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Zemen od telekom
Newelock
Dual sim
Garancija do 01.12.2021
Osiguruvanje do 01.12.2022

Mozna zamena ...