Број на оглас: 3974270
Објавен на: 15.10.2021, 12:46
1 / 1

Kuka na 3 sprata

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
330 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1981
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Naselba mlaki gostivar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sprat e 110 kvadrati. Poveke info na 070 329 597