Број на оглас: 3971794
Објавен на: 10.10.2021, 13:11
1 / 5

Karburatori dekli tiko Tico cisti benzinci

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dekli karburatori motori aspluci sedista sve imamo novi I polovni eftino