Број на оглас: 3971631
Објавен на: 08.09.2021, 19:25
1 / 5

Peugeot 125cc

1.000 €
Марка:
Peugeot
Вид:
Скутер
Година:
2012
Модел:
Tweet 125cc
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba so plateno se do registracija poveke info na tell...viber

Потврден огласувач
 DE USATO Dooel (претпријатие)