Број на оглас: 3967040
Објавен на: 14.10.2021, 10:53
1 / 12

BMW 118D 2.0 122hp 2005

4.700 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 118D 2.0 122hp 2005 godina
4 novi letni gumi
Novi amortizeri
za povekje info na tel <<<<075 727 340 KIKO<<<<<