Број на оглас: 3966695
Објавен на: 13.07.2021, 15:17
1 / 7

VW PASSAT B6 2.0 tdi 2005

5.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW PASSAT B6 2.0 tdi 170ks 16v vo besprekorna sostojba