Број на оглас: 3963601
Објавен на: 28.10.2021, 14:58
1 / 12

AUDI A5 3.0TDI QUATTRO S-LINE OD CH KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO S-LINE KAKO
NOVO OPREMA NEMA STO NEMA
OD CH
2011 NA SOBRAQAJNA
REGISTRIRANO DO 06/2022
ZELEN KARTON
3 KLUCA
18 AL BANDASI NOVI
4 NOVI GUMI SEGA STAVENI NOVI
FULL SERVIS NAPRAVEN