Број на оглас: 3960142
Објавен на: 13.11.2022, 11:27
1 / 9

Gradeznistvo

2.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија:
Градежништво, Архитектура
Пол :
Машко
Образование:
Останато
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


СЕ БАРАТ МАЈСТОРИ РАБОРНИЦИ СО РАБОТНО ИСКУСТВО ВО ГРАДЕЖНИШТВО - ЅИДАРИ - ТЕСАРИ.
МОЖЕ И КАКО ГРУПА ДО 4 ДУШИ ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ СКОПЈЕ КУМАНОВО ИЛИ СМЕСТУВАНЈЕ
КОНТАКТ НА ТЕЛ: 070-516-360