Број на оглас: 3956940
Објавен на: 14.05.2022, 16:15
1 / 6

Velosiped PRICE swiss "full suspension" 26

350 € Цената не е фиксна 370 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Велосипед PRICE во одлична состојба, сервисиран, шимано деоре опрема, виљушка 90-120mm.