Број на оглас: 3956853
Објавен на: 03.10.2021, 13:00
1 / 11

GOLF 7 1.6TDI 2017 FACELIFT VARIANT

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo odlicna sostojba, komandi na volan, senzori napred-nazad, M+S gumi, golen ekran, auto hold,avtomatska racna. Registriran i zelen karton do noemvri mesec 2021 godina.Cena po dogovor!