Број на оглас: 3951498
Објавен на: 30.01.2023, 13:00
1 / 6

Plac industriska zona idealen za magacin

32 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3700 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг бизнис во индустриска зона со површина од 1700м2 во Кучевишка бара К.П. 6144/2 К.О. Кучевиште со И.Л.1453 со објект ПО+ПР од 68м2 легализирано со имотен лист + уште една парцела од 2000 м2 која граничи со претходната К.П.6145 /3 на патот за Кучевишка бара 500м одалеченост од заобиколницата на 50 м до фабриката за гипс картон профили
Има место за договор околу цената

Antonio 078-360-158