Број на оглас: 3950107
Објавен на: 07.10.2021, 13:25
1 / 7

Apple iPhone 11 Fabricka Sostojba Kako Nov

449 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iPhone 11
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи
Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Se Prodava,,Apple iPhone 11,,Black
-Fabricka Sostojba,Bukvalno kako nov
-Battery Health 100%,Novi Dodatoci
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka