Број на оглас: 3947647
Објавен на: 29.11.2021, 22:57
1 / 11

GMC Acadia 3.6 4x4 2011 90.000KM

22.000 € 26.000 €
Марка:
Други
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
210 kw / 286 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze Zamena. 7 sedista ,Benzin ,cenata e za kes