Број на оглас: 3946877
Објавен на: 06.10.2021, 13:40
1 / 10

GOLF 4 DELOVI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba