Број на оглас: 3946382
Објавен на: 09.10.2021, 18:01
1 / 2

prodavam 4 gumi 225/55/17 2zimski 2letni eftino

3.000 МКД Цената е фиксна 4.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
55
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam 4 gumi 225/55/17 dve se michelin(zimski) dve hankook(letni) vo dobra sostojba zdravi pravi so dobra sara