Број на оглас: 3946336
Објавен на: 06.05.2021, 12:35
1 / 6

Чорапи со Алое Вера

190 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


🌈 LUXURY BOX 7 Cotton Rich
✅ Богати со памук
✅ Рачно изработени прсти
✅ Обработка со Алое Вера
✅ Комфорен ластик

👉🏻 https://www.pirinhill.mk/product/4743/luxury-box-7-cotton-rich.html

#pirinhillmacedonia #socks #чорапи

1пар - 190мкд.
Box3 - 550мкд.
Box7 - 1270мкд.