Број на оглас: 3945033
Објавен на: 05.05.2021, 02:58
1 / 9

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN-REDIZAJN-MODEL 2007--167.000 KM--NOVA!

3.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SEAT IBIZA 1.4 BENZIN--55KW--75KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--4X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--RADIO CD
--CENTRALNO
--SERVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2007,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2006
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!