Број на оглас: 3945031
Објавен на: 07.05.2021, 22:44
1 / 10

OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN-REDIZAJN-MODEL 2009-122.000 KM-NOVA!

3.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN 66KW--90KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--FABRICKO CD RADIO +KOMANDI NA VOLAN
--6X AIR BAG
--4 NOVI GUMI
--SERVISNA ISTORIJA 122.500 KM
--MAGLENKI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!