Број на оглас: 3945027
Објавен на: 16.05.2021, 10:44
1 / 10

AUDI A4 2.7 190Ps AUTOMATIK S LINE

10.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


070703399