Број на оглас: 3945000
Објавен на: 05.05.2021, 01:08

2 во 1 USB стикчиња 64GB со Micro USB излез

449 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Вид на оглас: Се продава


=====================================
- Продаваме нови и неупотребувани USB стикчиња од по 64 GB по најниски цени на пазарот!!!!!
**Имаат доста добра брзина на вчитување и запишување!
- Имаат и Micro USB приклучок и истите може да се приклучат и на мобилни телефони/таблет компјутери кои што имаат OTG поддршка!
* Цени 450ден и 500 ден (пакованите).
=====================================