Број на оглас: 3944993
Објавен на: 05.05.2021, 00:52
1 / 7

Denon PMA-355UK — pojacalo

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Pojacaloto tehnicki e 100% ispravno i nema nikakov problem-ne grcat potenciometri,rabotat site izlezi i vlezovi.
Cenata e niska samo zatoa sto kozmeticki ne e mnogu cuvano i kopceto za glas e
malku nabieno-no istoto si funkcionira bez nikakov problem.
cenata e fiksna.