Број на оглас: 3944981
Објавен на: 17.05.2021, 09:55
1 / 1

Euro kuka w202 C klasa

5.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam euro kuka so dokumenti i plocka i site podatoci za da moze da se atestira .kompletno so instalacija i kluc za vadenje i stavanje , kukata e orginalna i vo celosno ispravno stanje .5500denari