Број на оглас: 3944972
Објавен на: 04.05.2021, 23:52
1 / 3

Samsung A72-Nov Neotpakovan

390 €
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung A72
Боја:
Blue
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung A72 nov neotpakovan,donesen od slovenija,raboti na site karti.Moze zamena