Број на оглас: 3944967
Објавен на: 08.05.2021, 22:00
1 / 12

Polo Style 1.2mpi 2011/12

4.900 € 5.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedeno 12/2011
1.2 benzin 44kw
registrirana do 11/2021 so zelen karton
full oprema:
-tempomat
-parking senzori
-greaci na sedista
-aluminiumski bandazi

Voziloto 2019 godina e uvezeno od Germanija od prv sopstvenik,
vo perfektna sostojba bukvalno kako novo