Број на оглас: 3944965
Објавен на: 04.05.2021, 23:48
1 / 12

Golf 3 1.9 registiran Cela godina

900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA GOLF.3JKA 1.9 T.D
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTIRANA CELA.GODINA
SO.ODLICEN MOTOR
GUMI ODLICNI
ZA POVEKJE INF NA TEL.077 814 277
CENAAA 900.€ NEE FIKSNA
MOZE ZAMENA
078 814 277 //// 900 €