Број на оглас: 3944962
Објавен на: 04.05.2021, 23:44
1 / 2

Pekarska oprema Mikser

1.000 € Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Леб - бели печива

Вид на оглас: Се продава


Се продава пекарска опрема - миксер. Машината е во добра состојба. Фотографиите се автентичи. Цената е фиксна. Лице за контакт Роберт тел. 071/343-595. Машината може да се види во фурна Насте с. Мало Коњари.