Број на оглас: 3944959
Објавен на: 04.05.2021, 23:39

Garaza baram vo blizina na -Teĸe ili okolinata na Kojnik

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Baram da kupam garaza na Teke,Kojnik vo blizina okoly Kojnikot.
Ponudi na 078/851-841