Број на оглас: 3944952
Објавен на: 06.05.2021, 21:23
1 / 5

Letni gumi 195/55 R16

5.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 летни гуми195/55 R16,
истите се возени само летна сезона и се добро зачувани. Гумите се прави и се со добра шарка. Две гуми се Matador а две се Nokian.
***КОНТАКТ НА ТЕЛ. 075/352 670