Број на оглас: 3944949
Објавен на: 07.05.2021, 19:45
1 / 6

mercedes C 220 CDI

2.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e ispravna registrirana pred edna nedela moze zamena so moja ili vasa doplata