Број на оглас: 3944948
Објавен на: 16.05.2021, 01:25
1 / 5

Mini coper S 163ps

3.900 €
Марка:
Mini
Модел:
Cooper S
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena