Број на оглас: 3944946
Објавен на: 04.05.2021, 23:20
1 / 5

Mini clubman 1.6i 2010

6.500 €
Марка:
Mini
Модел:
Clubman
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze zamena