Број на оглас: 3944945
Објавен на: 05.05.2021, 17:31
1 / 5

195/55R16 - Al.bandasi so letni gumi

350 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


195/55R16 - hankook letni gumi
Original Mercedes Al. bandasi - 5x112 , 6Jx16 ET46