Број на оглас: 3944944
Објавен на: 04.05.2021, 23:18
1 / 7

Bmw 318d f30 avtomatik 2012

15.000 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Platenisite davacki