Број на оглас: 3944943
Објавен на: 06.05.2021, 20:14
1 / 9

mercedes E200 CDI 6 brzini

2.450 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e bez zabeleski se e ispravno na nea moze i zamena za poeftino vozilo