Број на оглас: 3944942
Објавен на: 16.05.2021, 01:25
1 / 8

Bmw 118d 2007 redizajn

5.200 € 5.500 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Servisiran socuvan