Број на оглас: 3944941
Објавен на: 04.05.2021, 23:14
1 / 12

Wolkswagen Touran 2.0 TDI

3.900 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni site davacki do registracija.