Број на оглас: 3944940
Објавен на: 05.05.2021, 17:31
1 / 5

165/65R14 - Bandasi Ford

120 € 6.100 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
98
Ширина на гума:
165
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


165/65R14
Bandasi so gumi nexen letni.
Ford - 5.5Jx14 ET43.5.