Број на оглас: 3944916
Објавен на: 07.05.2021, 20:31
1 / 6

Amazfit T-Rex

7.550 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Pod garancija,vo odlicna sostojba
https://www.smartphonehrvatska.com/2020/10/02/recenzija-amazfit-t-rex/